Auto rijdt dwars door twee voortuinen en eindigt tegen boom in Munnekeburen, twee gewonden

Het voertuig reed door twee voortuinen en reed daarbij door een schutting en twee tuinhekken. FOTO PRONEWS

Een auto is donderdagmiddag dwars door twee voortuinen gereden aan de Grindweg in Munnekeburen. Tot stilstand kwam de auto tegen een boom. Bij het eenzijdige ongeval raakten twee personen gewond.

Hoe het ongeval precies heeft kunnen gebeuren is niet bekend. De auto kwam vanuit Scherpenzeel en reed richting Munnekeburen toen het fout ging. In de auto zaten twee personen. Ze werden door ambulancepersoneel gecontroleerd, waarna beiden met onbekend letsel naar het ziekenhuis werden gebracht.

Vanwege de aanrijding is de Grindweg voor een deel afgesloten geweest door de politie. De brandweer van Scherpenzeel is ter plaatse gekomen om het voertuig veilig te stellen. Het voertuig werd afgesleept.

Ook aan de voortuinen is flinke schade ontstaan. Een schutting werd kapot gereden evenals hekken in beide tuinen.

Nieuws

menu